Експерти з натуральності рекомендують
Народжена в Україні

Ми першими створили в Україні дійсно натуральний продукт – косметику «ЯКА», що доглядає та надихає

Філософія бренду

Популярність до бренду «ЯКА» прийшла не одразу, адже ми були найпершими серед виробників натуральної косметики, у часи коли органічна та натуральна продукція щойно почала привертати до себе увагу покупця.

Розуміючи потреби жінок та бажання набути здоровий вигляд шкіри тіла та обличчя, бути задоволеною м’якістю та блиском волосся, щодня отримувати належний захист та догляд, ми розробили унікальні серії дійсно натуральних косметичних засобів.

Ми зберегли перевірені часом рецепти краси та постійно вдосконалюємо набуті формули, збагачуємо вміст та розробляємо нові рецептури. Такий підхід сприяє підвищенню якості та ефективності усіх косметичних засобів. Поєднуючи традиції та сучасні наукові дослідження у косметичній галузі, враховуючи потреби певного типу шкіри чи волосся, ми розробляємо унікальні засоби для щоденного догляду. Невід’ємною складовою кожної пляшечки є її натуральні складові та унікальні властивості засобу.

Щодня безліч клієнтів обирає для себе та своєї родини наші косметичні засоби «ЯКА», демонструючи довіру до бренду. Це підтверджує популярність нашої продукції, яка досягнута бездоганною якістю та неперевершеним результатом її використання.

Дякуємо за вашу довіру. Обираючи «ЯКА», ви віддаєте перевагу найкращому.

0